Каталог товарів

Filters

Back
Продолжить покупки

Мастурбатори Меджик Айс (Magic Eyes)

Фільтр:

Мастурбатори Меджик Айс — це секс-іграшки для чоловіків, що імітують ніжні невинні дірочки недосвідчених дівчат. Ці японські вагіни підходять як для мастурбації, так і для ігор з партнеркою. Вони виконані з якісної кібершкіри і мають усередині своєрідний рельєф, який посилює задоволення.

У просторі Love Space у продажу є не лише вагіни, але і іграшки у вигляді дівочих грудей і рота з м'якими губками. На упаковці зображена дівчина в анімешном стилі — саме її вагіна або попка розкріпачуватимуть вашу фантазію і тіло.

Аніме-мрії разом з Magic Eyes

Японці уміють створювати якісні секс-іграшки. Вони знають, чого хоче їх аудиторія — трепетного, юного тіла. Для цього вони використовують:

  • високоякісні матеріали — кібершкіра, яка на дотик схожа на справжню шкіру;
  • подвійний шар — член проникає не в гладкий канал, а в цілу систему рельєфних каналів;
  • розтягування — іграшки можна в процесі розтягувати і підганяти під розміри свого органу;
  • реалістичність — чоловічі секс-іграшки збуджують одним своїм видом.

Японські вагіни по-своєму цікавіші і приємніші за справжню жіночу піхву. Усередині у них розміщується любовний канал з щільним, стимулюючим рельєфом, а в самому кінці — круглий відсік, в який поміщається голівка члена. За рахунок цього відчуття виходить гострішими і незвичайними.

Щоб посилити задоволення, можна перед проникненням здавити іграшку, випустивши з неї повітря, тоді вона працюватиме як вакуумний насос. Ефект всмоктування дарує найкарколомніші відчуття, яких вже точно не вдасться отримати з жіночою вагіною.

Інтимний мастурбатор від Magic Eyes особливо сподобається тим хлопцям, яких притягає дівоча невинність і привабливість аніме-дівчаток. Він беззаперечно виконає будь-яку, навіть найзбоченішу фантазію.

Інтимні товари в інтернет-магазині Перший СексШоп

У інтим-магазині 1Sex-Shop ви зможете не лише купити іграшки для дорослих, але і отримати консультацію від наших милих дівчат — вони підкажуть вам, який саме мастурбатор підійде вам за відчуттями, формою і ціною. Ми не просто секс-шоп, а професійний простір, де ви можете розповісти про свої бажання і нічого не соромитися.

Додатково до мастурбатору рекомендуємо замовити лубрикант на водній основі. Він покращує ковзання і не пошкоджує ніжний матеріал іграшки. Діє анонімна доставка по Києву і усім містам України. Ми вкладаємо замовлення в непрозорі упаковки без розпізнавальних знаків, які могли б видати вміст посилки.

Нагору