Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

8 - 14

Макс. діаметр, см

3 - 5

Ціна

1039 грн - 3199 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Подвійні страпони для жінок

Фільтр:

Подвійний страпон здатний подарувати задоволення відразу в двох ерогенних зонах: в піхві і в анальному отворі. Ця іграшка універсальна — її може використати як чоловік для подвійного проникнення, так і жінка під час сексуальних ігор зі своєю партнеркою або партнером. Деякі варіанти підходять для використання соло.

Двосторонній страпон — подвійне і тривале задоволення

Двосторонні мастурбатори можна використати в самих різних інтимних ситуаціях:

  • коли жінка домінує, а партнер — це інша жінка або чоловік;
  • коли чоловік хоче вчинити подвійне проникнення;
  • якщо партнер зазнає проблеми з потенцією.

За допомогою такої іграшки можна здійснити самі потаємні жіночі і чоловічі фантазії. Наприклад, якщо дівчина часто мріють про секс відразу з двома партнерами, то її чоловік може здійснити таке бажання самостійно за допомогою страпона для одночасного проникнення в піхву і анус.

Види подвійних страпонів

У просторі Love Spase у продажу представлені два різновиди таких секс-іграшок :

  • безременеві — утримуються вагінальними м'язами;
  • з ременем — фіксуються на стегнах за допомогою декількох ременів.

Також такі іграшки можуть розрізнятися залежно від наявності вібрації, форми і кількості стимулюючих примочок (рельєфу, горбків, додаткових стержнів). Ціна секс-іграшок залежить від матеріалу (ТРЕ вважається найдорожчим) і реалістичності анатомічної форми. Є моделі, які зовні абсолютно не схожі на чоловічий фалос, та зате анатомічно вони ідеально підходять для усіх отворів.

Використовувати будь-який з видів іграшок треба обов'язково з лубрикантом на водній основі. Силіконові застосовувати не можна, оскільки вони з часом руйнують ніжний і тонкий матеріал. Також бажано використати спеціальні доглядові засоби, які подовжують термін використання секс-іграшок.

Простір Love Space — все для світу ваших фантазій

У інтернет-магазині для дорослих 1Sex-Shop у продажу представлені якісні інтимні товари для жінок і чоловіків. У нас можна купити великі страпони без ременів або з ременевою системою для стегон. Наші консультанти, орієнтуючись на ваші сексуальні побажання, допоможуть розібратися у великому асортименті іграшок, а також купити те, що вам підійде найбільше.

Перший Секс-Шоп — це інтим-магазин, де про покупців піклуються і шанують чужі секрети. Ми упаковуємо усі замовлення так, щоб ніхто не здогадався, що і в якому місці ви замовили. Доставка робиться по Києву та іншим містам України.

нагору