Каталог товарів

Filters

Back
Продолжить покупки

Фалоімітатори California Exotic Novelties

Фільтр:

Виробництво секс-игрушек — один з найприбутковіших варіантів бізнесу сьогодні. Люди жадають пригод і нових емоцій, а дизайнери і інженери таких компаній дають їм інструменти для цих відчуттів. Головне — вибрати якісного виробника.

Секс-іграшки від California Exotic Novelties

Бренд California Exotic Novelties раніше був відомий як Swedish Erotica, але у 1994 року дістав нову назву. Незважаючи на те, що компанія була створена в ніші, де основними домінантами були чоловіки, але робила іграшки для жінок, вона швидко зайняла своє місце в світі і стала популярною. На сьогоднішній день спектр продукції цієї торгової марки досить широкий:

  • вібратори і фалоімітатори;
  • кулі, намиста і кульки;
  • жіночі і чоловічі анальні іграшки;
  • страпоны;
  • сексуальні ляльки;
  • інтимні наряди і прикраси.

Сучасне суспільство набагато вільніше і сміливіше, ніж 20 років назад, тому з компанії, що виробляє продукцію виключно для жінок, Exotic Novelties перетворилася на справжнього гіганта сексуальних розваг унисекс.

Продукція бренду покликана різноманітити секс і привнести до його свіжі враження і емоції. Експерименти в сексуальному життю не раз рятували пари від розриву, а у багатьох випадках це відбувалося завдяки купленим секс-игрушкам від Exotic Novelties.

Співробітники компанії стверджують, що кожну іграшку вони створюють з великим задоволенням і увагою до особливостям організму і будови тіла жінок і чоловіків. Маючи в команді розробників представників обох підлог, їм вдається створювати іграшки, які не тільки приносять нові відчуття і емоції, але також комфортні і безпечні в використанні.

Сьогодні компанія є одним з видатних постачальників інтимних товарів в секс-шопы по всьому світу.

Фалоімітатори Exotic Novelties в 1sex - Shop

Інтернет-магазин Перший секс-шоп — цей онлайн-простір інструментів і аксесуарів для яскравого і креативного сексу. Ми пропонуємо повний арсенал продукції для інтимних ігор: починаючи від косметики і закінчуючи сексуальними нарядами і прикрасами. На нашому сайті представлена продукція популярних в світі брендів по вигідним цінам.

Одній з самих затребуваних і популярних являється продукція американського бренду California Exotic Novelties. Особливо популярні серед жінок фалоімітатори цієї торгової марки. Все тому, що вони мають свої відмітні переваги:

  • виготовлені з термопластичної гуми і силікону;
  • мають реалістичну форму;
  • широка колірна гамма;
  • водонепроникні.

Вони обов'язково припадуть по смаку як новачкам, так і бувалим експериментаторам. Все, що необхідно, щоб отримати від сексу максимум емоцій — зробити замовлення сайті Першого секс-шопа. Доставка купівлі здійснюється по Києву і іншим містам України з допомогою транспортних компаній в непрозорій упаковці. Отримуйте максимум емоцій з інтимними іграшками від інтернет-магазину 1sex - Shop!

Нагору