Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

7 - 9

Макс. діаметр, см

2 - 4

Ціна

3199 грн - 6999 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Вібратори We-Vibe (Ві-Вайб) Sync, 4 Plus

Фільтр:

We-Vibe (Ві-Вайб) — інтим гаджети канадської компанії Standart Innovation, які можна синхронізувати із смартфоном і управляти дистанційно.

У лінійку вібраторів We-Vibe входять вібромасажери для пар, смарт вібратори, кліторальні стимулятори і віброкулі. Проте, We-Vibe відома багатьом завдяки вібраторам для двох (We-Vibe Sync, We-Vibe 4 Plus, We-Vibe 3).

Ці вібратори для пар підкорили користувачів своїм дизайном у вигляді підкови або букви "С", а також такими унікальними функціями, такими як дистанційне керування з пульта або смартфону, можливість управляти іграшкою з будь-якої точки світу де є інтернет, безконтактна зарядка і звичайно ж — потужність вібрацій.

Як користуватися вібромасажером для пар We-Vibe?

Ві-Вайб може використовуватися дівчиною самостійно, або з партнером. Маленька пелюстка вібратора вводиться в піхву і стимулює стінки піхви зсередини, а велика пелюстка лягає на клітор і стимулює його зовні. Маленька пелюстка вібратора We-Vibe усередині ніяк не заважає введенню члена партнера, більше того, партнер отримує більше насолоди за рахунок вузькості входу в піхви і приємної вібрації.

З вібратором Ві-Вайб бажано використати лубрикант на водній основі, щоб забезпечити комфортне введення і процес використання.

Управляти режимами вібрації можна за допомогою кнопки на вібраторі, за допомогою пульта дистанційного керування або із смартфону. Щоб управляти We-Vibe із смартфону, необхідно встановити безкоштовний додаток We-Connect і слідувати його інструкції.

Який вібратор для двох вибрати і як купити We-Vibe?

We - Vibe (Ви-вайб) купити Всі інтим-гаджети від We-Vibe зроблені з безпечного медичного силікону, працюють від акумулятора, водонепроникні і багатофункціональні. We-Vibe — одні з найвідоміших і якісніших секс іграшок для пар у світі.

Найновіша іграшка для пар We-Vibe Sync (Ві-Вайб Синк) потужніше за своїх попередників We-Vibe 4 Plus і We-Vibe 3. We-Vibe Sync згинається і розгинається в двох точках, підлаштовуючись під жіночу анатомію, у неї з'явилися музичний і Touch режим. Цю модель вібратора для двох We-Vibe можна вважати ідеальною.

Який би смарт вібратор Ві-Вайб Ви не вибрали, це буде якісна іграшка з річною гарантією, що має тисячі позитивних відгуків.

Відгуки на We-Vibe, а також характеристики кожної моделі, можна почитати на нашому сайті. Тут же, в розділі Відео, Ви можете подивитися наш відеоогляд на We-Vibe Sync і We-Vibe 4 Plus.

Якщо Вам потрібна консультація, менеджери Першого Секс-шопу із задоволенням допоможуть. Для того, щоб купити We-Vibe досить оформити замовлення онлайн або подзвонити нам або написати на пошту. Ми зробимо доставку We-Vibe по Києву кур'єром або Новою поштою у будь-яке місто України (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Маріуполь).

нагору