Каталог товарів

Filters

Back

Набір

В наявності

Вібрація

Колір

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

15 - 20

Макс. діаметр, см

3 - 5

Ціна

1323 грн - 5339 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Реалістичні страпони

Фільтр:

Фаллопротезы різноманітні по своїй формі і конструкції. Серед любителів секс-игрушек найбільш популярний варіант — реалістичні страпоны.

Які бувають реалістичні страпони?

Страпон або насадка-фалос вже давно перестав бути чимось екстраординарним — сьогодні ця іграшка знаходиться в більшості арсеналів тих людей, які віддають перевагу ненудному і різноманітний секс. Виробники притягають до процесу створення цих іграшок фахівців в різних галузях, щоб створити максимально зручну і безпечну продукцію.

При виробництві реалістичного фаллопротеза необхідно враховувати щонайменші анатомічні особливості будови статевого члена, щоб забезпечити максимальний ефект присутності і комфортний секс. З цією метою при проектуванні виробник обов'язково консультується з медиками, оскільки одна з головних завдань такого девайса — забезпечити безпеку статевого акту.

Важливим при створенні реалістичних насадок є і особливість будови жіночих статевих органів, а також анусу, оскільки страпон не повинен пошкодити внутрішні органи або порушити щось усередині організму.

Тому за створенням реалістичних фалосів коштує немало фахівців і проробляється велика робота. Результатом таких старань є іграшка, що повторює щонайменші деталі в будові чоловічого пеніса, здатна задовольнити сексуальне бажання людини не гірше, ніж реальний партнер. Саме завдяки реалістичності такі страпоны є найпопулярнішими в цьому сегменті секс-игрушек.

Матеріали, які використовують для виробництва анатомічних фаллопротезов, теж мають бути безпечними і комфортними:

  • силікон;
  • полівінілхлорид;
  • термопластичний еластомер.

Така сировина дозволяє виготовити предмет будь-якої форми обліком усіх особливостей і нюансів. Крім того, воно є безпечним і нетоксичним, що при використанні інтимних девайсов теж важливо. Також за такими страпонами легко доглядати: досить промити в теплій воді з антибактеріальним засобом і висушити.

Реалістичні страпони від 1sex - Shop

Інтернет-магазин Перший секс-шоп — цей простір для тих, хто не боїться експериментувати в сексі. Ми пропонуємо своїм покупцям повний асортимент сексуальні іграшок по найвигіднішим цінам.

На сайті Першого секс-шопа можна купити реалістичні страпоны відомих світових брендів:

  • Doc Johnson;
  • EGZO;
  • Lovetoy;
  • Strap - on - me і інших.

Наша команда — справжні гуру інтимних аксесуарів. Якщо вам потрібно допомогу в виборі секс-игрушки, то хлопці обов'язково допоможуть вам замовити саме те, що треба. Доставка замовлення здійснюється транспортною компанією по Києву і іншим містам України в непрозорій упаковці. Геть нудний і одноманітний секс — відчуйте справжні емоції з інтимними іграшками від 1sex - Shop!

нагору