Каталог товарів

Filters

Фільтр:
Back

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Тип кріплення

Водонепроникність

Робоча довжина, см

12 - 18

Макс. діаметр, см

2 - 5

Ціна

2379 грн - 4419 грн
Продолжить покупки

Безременеві страпони

Фільтр:

Популярність безремневих страпонів серед любителів секс-игрушек росте з кожним днем. Такий вид фалоімітаторів дуже зручний і не вимагає багато часу, щоб почати його використати.

Які бувають безремневі страпони?

Страпон — одна з найпопулярніших інтимних іграшок в світі. Виробники таких розваг постійно придумують щось новеньке, удосконалюють конструкцію, кріплення, додають нові функції. Усе це робить буденний секс яскравіше і цікавіше, додає перчинки і екстриму в стосунках.

До недавнього часу страпон вважався іграшкою лише для одностатевих жіночих пар. Але усупереч такій консервативній думці, це далеко не так. Страпоны використовують в своїх стосунках і гомосексуальні, і гетеросексуальні пари. Саме така широка популярність цього девайса стимулює дизайнерів і інженерів робити такі іграшки ще зручніше, ще цікавіше.

Безремневые страпоны — це іграшки, які кріпляться без яких-небудь ремінців або портупей. Частенько такий фалоімітатор має своєрідну конструкцію, що дозволяє закріпити його без допоміжних пристосувань. Як правило, це подвійний страпон, один з кінців якого виконує функцію безпосередньо статевого члена, а другий вставляється в піхва або анус і стимулює другого учасника акту.

Потрійний страпон має таку конструкцію, яка дозволяє здійснювати проникнення і у анус, і у піхва, щоб задовольняти другого партнера одночасно. Така іграшка — це дійсно універсальний варіант. З ним вам більше не доведеться вирішувати, хто же сьогодні буде в якій ролі, оскільки усі отримають задоволення в повній мірі.

Також є фалоімітатори без пояса і з вібрацією. Такі іграшки — це синтез страпонов з вібраторами, вони дозволяють отримати ще яскравіші емоції сексу, а також нікому не дадуть нудьгувати.

Безремневі страпони від інтернет-магазину 1sex - Shop

Перший секс-шоп — це онлайн-магазин інтимних товарів, які зроблять ваше сексуальне життя набагато яскравіше і эмоциональнее. Ми пропонуємо повний спектр сексуальних іграшок, косметики і нарядів по найвигіднішим цінам.

На сайті ви можете купити безремневой страпон вібрацією від провідних світових брендів:

  • Fun Factory;
  • Orion/You2 Toys;
  • Strap - on - me і інших.

Наші фахівці в сфері інтимних розваг допоможуть вам вибрати те, що треба, а також оформити замовлення сайті. Доставка купівлі здійснюється з допомогою транспортних компаній по Києву і іншим містам України в непрозорій упаковці. Пізнавайте нові глибини сексуальних розваг з продукцією від 1sex - Shop!

нагору