Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

19 - 29

Макс. діаметр, см

5 - 8

Ціна

2769 грн - 8659 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Гідропомпи Bathmate

Фільтр:

Бувають випадки, коли чоловікові може знадобитися допомога з посиленням ерекції. Окрім лікарських препаратів, є і інші способи посилити ерекцію. Один з них — це гідропомпи.

Що таке гідропомпи?

Нерідко помпи пропонують покупцям як засіб для збільшення чоловічого статевого члена. Але не завжди гідропомпа може впоратися з цим завданням так же добре, як інші відомі методики — джелк або екстендер. Вакуумні помпи для чоловіків — це додаткове пристосування для збільшення пеніса, а основне завдання цього пристрою — посилення ерекції.

Якщо у вас є бажання і необхідність збільшення статевого члена, то помпа для пеніса впорається з цим завданням, але це станеться поступово і не так швидко, як завжди хочеться. Регулярне використання цього пристрою дасть свої результати, які часом бувають набагато кращі, ніж якщо займатися без застосування помп.

Тим, хто вирішив купити гідропомпу для збільшення пеніса, належить відчути основні переваги її використання:

  • для зайняття не треба багато часу;
  • при регулярному використанні статевий член збільшується не тільки у довжину, як при використанні інших засобів, але і виходить хороший приріст об'єму.

У те час як основна маса пристроїв працює на збільшення саме довжини статевого члена, гідропомпа сприяє збільшенню товщини пеніса за рахунок зростання кавернозних тел.

У порівнянні з звичайною вакуумною повітряною помопой, гідропомпа являється не такий травматичной і ефективнішою. У якості робочої речовини в гідропомпі використовується тепла вода, яка діє на тканини м'яко і не викликає розриву капілярів і інших травм. Завдяки таким достоїнствам вона найбільш популярна на ринку подібних товарів.

Гідропомпи для збільшення члена від 1sex - Shop

Сьогодні ринок секс-товаров переповнений пропозиціями від різних магазинів. Тому росте ризик зіткнутися з недобросовісним продавцем або неякісним товаром. Для того, щоб цього не сталося, рекомендуємо купувати тільки у перевірених фахівців.

Інтернет-магазин Перший секс-шоп — це кращий онлайн-каталог інтимних товарів. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції по найдоступнішим цінам. Також ми працюємо з кращими світовими брендами, тому гарантуємо якість і працездатність нашої продукції.

Для тих чоловіків, хто не зупиняється на досягнутому і постійно удосконалюється, ми пропонуємо якісні гідропомпи для збільшення статевого члена від торгової марки Bathmate виробництва Великобританії. Наша команда завжди стежить за новинками, тому асортимент магазину 1sex - Shop завжди актуальний.

Гідропомпа, як і будь-який інший прилад, потребує правильному використанні і відході. Тому перш, ніж приступити до зайняттю з гідронасосом, уважно прочитайте інструкцію. Для миття використайте теплу воду з додаванням невеликої кількості антибактеріального засобу. Важливо — помпу необхідно мити після кожного використання.

Все що треба, щоб отримати якісний гідронасос для пеніса — це оформити замовлення на нашому сайті. Фахівці з команди Першого секс-шопа допоможуть вибрати найбільш відповідний варіант для вас, а також організовують доставку замовлення з допомогою кур'єра по Києву або транспортною компанією по усій Україні. Посилка доставляється в непрозорій упаковці. Будьте в курсі секс-трендов з інтернет-магазином 1sex - Shop!

нагору