Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Вібрація

Колір

Тип кріплення

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

5 - 25

Макс. діаметр, см

5 - 12

Ціна

719 грн - 5328 грн

Країна-виробник

Акція

Продолжить покупки

Великі анальні іграшки

Фільтр:

Великі анальні іграшки — джерело гострих відчуттів в сексі, аксесуари, які використовують і чоловіки, і жінки. Любителі екстриму охоче використовують величезні пробки для фистинга, щоб різноманітити сексуальне життя і отримати якомога більше вражень сексу.

Вони відрізняються по формі і цвіту, можуть мати різний дизайн. Деякі можна використати без підготовки, для більших потрібний розширювач. Усе потрібне для екстремального сексу ви знайдете в 1sex - Shop.

Види іграшок для фистинга

Особливість великих анальних іграшок полягає в тому, що вони найактивніше і ефективно стимулюють рецептори. Це не тільки покращує еластичність тканин, але і збільшує чутливість. Завдяки такому масажу ви зможете отримати значно більше вражень і пізнати нові горизонти задоволення. Серед найбільш популярних моделей інтимних іграшок ви знайдете:

  • анальні пробки;
  • кульки;
  • вібратори;
  • фалоімітатори.

Усі ці пристосування необхідно використати з лубрикантом, а вибір моделі залежить від характеру відчуттів, до яким ви прагніть. Вагінальні і анальні пробки використовуються для додаткової стимуляції в час сексуальних ігор. Класичні моделі мають форму конуса, також є спіралевидні моделі, двох'ярусні і інші варіанти. Анальні кульки теж надають гострі відчуття, тому затребувані і різноманітні.

Для фистинга також використовуються великі іграшки — фалоімітатори і вібратори. Надувні моделі можуть міняти свій розмір і служити розширювачами, а звичайні служать для стимуляції.

Вібратор дає ще більше можливостей для задоволення — ви можете вибрати різні режими роботи, швидкість і інтенсивність руху. Розроблені спеціально для анальної стимуляції моделі припадуть по смаку любителям експериментів. Досвідчені користувачі оцінять незвичайні по формі і розміру моделі, які представлені в нашому каталозі.

Усі іграшки зроблені з гіпоалергенного матеріалу, за яким легко доглядати. Пластик і силікон можна обробляти бактерицидними засобами і мити в теплій воді, що рекомендується робити до і після кожного використання.

Аксесуари мають яскравий і привабливий дизайн, м'яку і гладку поверхню, з якій приємно стикатися. Виробник дає гарантію якості, тому іграшка напевно служитиме довго і надійно. У моделях з акумулятором бажано не допускати попадання води всередину конструкції.

Купівля іграшок для фистинга

У нашому інтернет-магазині ви знайдете цілий ряд аксесуарів для анальної і вагінальній стимуляції по доступній ціні. Купити їх можна в нашому шоу-румі в Києві або замовити з доставкою по Україні. Вибрати відповідну модель допоможуть консультанти, яким ви завжди можете поставити питання о використанні і якості товарів.

Перший секс-шоп — це товари для гострих відчуттів і яскравому інтимному життю. У нашому каталозі кожен знайде те, що подарує нові відчуття і допоможе сповна насолодитися сексом з чоловіком або жінкою.

нагору