Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Колір

Ціна

819 грн - 819 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Вакуумні помпи і масажери для вагіни

Фільтр:

Серед робочого тижня важко підтримувати повноцінне сексуальне життя. Через денні турботи, робочі дедлайни і постійну нервову напругу увечері складно розслабитися і отримати задоволення. Вакуумні помпи — це якраз те, що допоможе привести тіло у збуджений стан за декілька хвилин.

Що таке вакуумна помпа?

Це спеціальний масажер для піхви, який викликає прилив крові до статевих органів і налаштовує організм на інтимну близькість. Помпа створює вакуум навколо статевого органу і стимулює кровообіг — за відчуттями це як майстерний оральний секс, тривалість і інтенсивність якого жінка регулює самостійно.

Є два типи помп:

  • клиторальні — призначені для стимуляції клітора;
  • вагінальні — за розміром більше клиторальных і повністю закривають вагіну.

Клиторальні мають невеликий розмір і чашу, покриту вусиками або іншим стимулюючим клітор рельєфом. При стимуляції вагінальною іграшкою, набрякають статеві губи, а вхід в піхву стає вужчим, що особливо добре для партнера.

Обидва типи секс-іграшок допоможуть жінці підготуватися до сексуального контакту і налаштуватися на отримання яскравого оргазму. Використати такі мастурбатори можна як в парі з партнером, так і наодинці з собою.

Як використовувати вагінальні масажери?

Помпа має зігнуту форму, яка ідеально підходить під форму піхви. Перед використанням краще скористатися лубрикантом, щоб процес пройшов безболісно, комфортно і відчутніше. Завдяки змазці секс-помпа сідає на вагіну герметично — це забезпечує потужне збудження.

Ці іграшки не лише безпечні, але ще і корисні: чим частіше ви їх використовуєте під час прелюдії, тим чутливішою стає піхва, і з кожним разом стає все простіше досягати оргазму.

Інтимні товари в Love Space

1Sex-Shop — це інтернет-магазин, де у продажу якісні вагінальні секс-помпи для вагіни або клітора. Вони зроблені з антиалергенних і безпечних матеріалів, приємні на дотик і зручні у використанні. Досвідчені консультанти інтим-магазину Перший Секс-Шоп допоможуть підібрати відповідну іграшку для дорослих, яка зробить ваш сексуальний простір по-справжньому цікавим.

Вам сподобаються доступні ціни, консультації з найінтимніших питань і доставка в непрозорій упаковці по Києву і іншими містам України. Спробуйте купити таку секс-іграшку, і ваше інтимне життя тут же заграє новими фарбами!

Нагору