Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Ротація

Вібрація

Тип живлення

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

12 - 19

Макс. діаметр, см

3 - 5

Ціна

1699 грн - 6819 грн

Тип управління

Продолжить покупки

Жіночі подвійні вібратори

Фільтр:

Жіночий вібратор подвійної дії — іграшка для дорослих

Подвійний вібратор — мрія для жінок, які бажають сексу з двома партнерами, але в силу моральних принципів не можуть втілити її в життя. Світ секс-індустрії не стоїть на місці, тому рішення для авантюристок знайдено.

Іграшка подвійного проникнення, яка одночасно вставляється в піхву і анус. Це неймовірне поєднання звичних відчуттів з дивовижною анальною дією. Анальне проникнення саме по собі має певну еротичну магію. А якщо воно буде в дуеті з вагінальною стимуляцією, можна тільки уявити барвистість майбутнього оргазму!

Жіночі стимулятори такого роду, так само як і звичайні, відрізняються між собою формою, розмірами, матеріалом виготовлення і текстурою поверхні. Від цих характеристик і залежить інтенсивність ваших відчуттів і швидкість досягнення піку насолоди.

Ви повинні знати, що вібратори з гладкою поверхнею забезпечують чуттєву стимуляцію під час тертя об стінки піхви і анусу. Це ідеальний варіант, який допоможе вам увійти до дивовижного світу анального сексу! Пам'ятаючи про те, що ви — новачок, звертайте увагу на діаметр анального стимулятора.

Вібратори з густим покриттям венозної сітки, рельєфною опуклою текстурою призначені для досвідчених користувачів, які прагнуть урізноманітити свій секс і хочуть випробувати яскравіші, гостріші відчуття.

Вусики, шипи, шишечки і інші опуклості на поверхні стимуляторів забезпечують сильніші відчуття під час тертя. Часто вони працюють від батарейок, а швидкість вібрації регулюється за допомогою вбудованого пульта управління, просте повернення ручки якого, регулює інтенсивність вібрації.

Як правильно обрати подвійний стимулятор?

Розміри і матеріал виготовлення — ось перше, що повинно вас хвилювати, коли ви побачите різноманітність іграшок в нашому магазині. Якщо ви новачок, повторюємо, вам знадобиться іграшка невеликого діаметру, особливо це стосується відростка, який використовується для анальної стимуляції. Якщо ви досвідчений користувач - можете ні в чому собі не відмовляти!

Розберемося тепер з матеріалом виготовлення. В основному такі іграшки роблять з м'якого термопластику, який швидко підлаштовується під температуру вашого тіла і дарує максимально реалістичні відчуття.

Силіконові стимулятори м'якші, але вони не такі прості у використанні для досягнення найкращого ефекту.

Реалістики — це взагалі межа мрій! Таку річ оцінить будь-яка жінка, адже вони зроблені з кібершкіри і точно повторюють статевий член до дрібниць.

Існує ще подвійний фалоімітатор, який також може бути використаний для подвійного проникнення. Особливість цієї іграшки в тому, що ви можете влаштовувати з ним і зі своїм партнером еротичне тріо. Без задоволення не залишиться ніхто!

Дуже важливим моментом при купівлі є відстань між відростками-стимуляторами. Тут підхід при виборі суто індивідуальний, оскільки анатомічно люди усі різні. Точна відстань гарантує вам комфортне використання і відсутність мікротріщин.

Як правильно користуватися вібратором анально-вагінального проникнення для досягнення максимально потужного оргазму?

Ну ось, здається, і м'який, і податливий, і позиціонується добре, і по діаметру підходить, і колір той що потрібно, а ось задоволення немає. Розберемося з простими правилами використання такої іграшки.

1) В першу чергу, перед застосуванням помийте її теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи в механізм.

2) Займіть зручне положення. Потурбуйтеся про те, щоб кожен стимулятор був спрямований в потрібне місце (анальний стимулятор повинен стимулювати анус, а не піхву).

3) Разом з іграшкою рекомендується використати лубриканти для вагінального і анального сексу. Це допоможе вам продовжити термін служби вашого вібратора, а також забезпечить м'яке і тривале ковзання.

4) Розпочніть з невеликої швидкості вібрації, яку, по ходу зростання вашого збудження, можете збільшувати. Змінюйте силу натискання, амплітуду руху — загалом, робіть все, щоб отримати максимальне задоволення.

5) Після використання промийте вібратор теплою водою з милом. Також можна використати спеціальні очищуючі засоби по догляду за інтимними іграшками, вибір яких в нашому магазині дуже широкий.

6) Зберігаєте стимулятор в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, місці.

Христина Литвинова - Подвійні вібратори для жінок

нагору