Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Тип кріплення

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

13 - 25

Макс. діаметр, см

5 - 12

Ціна

719 грн - 5328 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Великі анальні пробки і вібратори

Фільтр:

Великі анальні пробки і вібратори — це вірний спосіб отримати нові враження сексу і різноманітити сексуальне життя. Любителі фістинга використовують такі аксесуари регулярно. Різноманітність моделей дозволяє вибрати оптимальний по розміру і формі предмет, які доставить пікантні відчуття. Такі затички використовують і чоловіки, і жінки, вони допомагають зробити сімейне життя яскравішим і дарують незабутні емоції кожній парі.

Особливості величезних анальних пробок

Аксесуари для фистинга вимагають тренування, їх не можна застосовувати без підготовки, щоб не травмуватися. Для підготовки до використанню вібратора для заднього проходу можна використати анальні пробки. Обов'язкове використання лубриканта на водній основі. При виборі пробок варто звернути увагу на:

  • розмір;
  • форму;
  • матеріал;
  • бренд.

Розмір вибирають індивідуально, в залежності від досвіду і переваг. У описі кожного аксесуара ви знайдете дані о довжині і діаметрі іграшки, тому легко зрозумієте, підходить чи вона вам або вашому партнерові. Форма також може відрізнятися.

Найпростіша анальна пробка має конічну форму і гладкою поверхнею. Для пікантних відчуттів є спіралевидні моделі, іграшки з кульками, з рельєфною поверхнею. Чим більше особливостей, тим ширше спектр вражень, які ви можете отримати.

Вібратори підходять для повноцінного сексуального акту. Вібрація посилює стимуляцію, дозволяє задіяти рецептори, які залишаються без уваги при інших методах стимуляції.

Інтимні іграшки виготовляють з силікону або пластика, в якому немає шкідливих компонентів. Ці матеріали безпечні для здоров'я, не викликають алергії, не бояться вологи. Вони еластичні, приємні на дотик і довговічні, тому іграшки служитимуть довго. Додатковою гарантією якості можуть стати відомі бренди, які представлені в каталозі 1sex - Shop.

Будь-яка секс-іграшка вимагає дотримання правил користування. Анальні пробки і вібратори необхідно обробляти антисептиком до і після використання. Спеціальні засоби для відходу за такими аксесуарами ви знайдете в нашому інтернет-магазині по доступній ціні.

Як купити секс-играшки для фістинга?

Якщо ви хочете випробувати нові відчуття сексі, вам допоможе Перший секс-шоп. Великий каталог товарів дозволяє вибрати оптимальний варіант для новачків і досвідчених пар, а консультанти завжди розповідять о новинках і класиці.

У нашому шоу-румі ви можете побачити найбільш популярні моделі і вибрати відповідний варіант. Також товар можна отримати з доставкою по Києву і Україні. О вмісті посилки знатиме тільки замовник, тому ваші інтереси залишаться в секреті від сторонніх.

Перший секс-шоп пропонує вигідні умови оплати і доставки товару, широкий асортимент секс-ігрушок для чоловіків і жінок. Будь-яку фантазію можна здійснити, користуючись товарами з нашого каталогу. Дозвольте собі випробувати незабутні відчуття ліжка — замовляйте іграшки в 1sex - Shop.

нагору