Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Веганський

Ротація

Вібрація

Тип живлення

Колір

Підігрів

Водонепроникність

Робоча довжина, см

6 - 14

Макс. діаметр, см

2 - 5

Ціна

769 грн - 8247 грн
Продолжить покупки

Вібратори-кролики

Фільтр:

per page

Подвійний вібратор — це жіноча іграшка, яка пестить вагину і клітор одночасно. Завдяки цьому можна отримувати один оргазм за іншим. Цей дивовижний винахід допоможе перетворити самотній вечір на яскраву сексуальну вечірку. Вібратор можна використати під час інтимних ігор зі своїм партнером — виходить цікавіше, яскравіше і довше.

Вібратори-кролики — розвага не на одну ніч

Кліторально-вагінальний вібратор уміє впливати відразу на декілька ерогенних зон:

  • вагінальну — для цього задіюється найбільший фалоподібний стержень із стимулюючим рельєфом, жінка сама направляє його на потрібну глибину;
  • кліторальну або анальну — з цим завданням справляється окреме відгалуження від основного стержня. Його можна направити в зону клітора або в анальний отвір (залежно від того, яка зона найбільш чутлива).

Вібратор може виконувати активні обертальні рухи, опрацьовувати кожну зону окремо в різних позах. Також можна пробувати різні варіанти швидкостей. За допомогою цієї секс-іграшки можна знайти точку G і отримати просто феєричний оргазм — далеко не усі чоловіки здатні подарувати жінці подібний букет відчуттів.

Як підібрати подвійний вібратор?

Іграшки для вагіни і клітора зовні не імітують чоловічий фалос, вони більше схожі на модні мобільні гаджети. Якщо така іграшка випадково попадеться на очі, ніхто і не здогадається, для чого вона насправді призначена — це великий плюс для жінок, які дбайливо зберігають свої інтимні секрети.

При виборі вібратора звертайте увагу на такі технічні і зовнішні характеристики:

  • форму стержня і наявність стимулюючого рельєфу;
  • наскільки голосно працює моторчик (чим тихіше, тим краще);
  • можливість використати іграшку в душі або у ванні;
  • безпека використовуваних матеріалів;
  • простота у догляді і довговічність матеріалу.

У продажу в інтернет-магазині 1Sex-Shop представлені сучасні моделі вібраторів-зайчиків різної форми і кольору. Усі вони виконані з екологічно чистих і безпечних матеріалів, у будь-який момент готові доставити своїй власниці море задоволення.

Перший Секс-Шоп — не просто інтим-магазин для дорослих

Love Space — цей цілий простір, де кожен клієнт отримує грамотну консультацію по вибору інтимних товарів і може купити іграшку за доступною ціною. У нас ви можете розраховувати на повну анонімність, оскільки ми доставляємо іграшки по Києву і іншим містам України в непрозорій упаковці без яких-небудь розпізнавальних знаків, які можуть видати вміст посилки.

нагору