Каталог товарів

Filters

Фільтр:
Back

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

7 - 10

Макс. діаметр, см

1 - 4

Ціна

609 грн - 1089 грн

Тип управління

Країна-виробник

Продолжить покупки

Анальні пробки і вібратори на батарейках

Фільтр:

Анальні стимулятори стають усе більш популярними інтимними іграшками останнім часом. Вони допомагають значно посилити приємні відчуття від сексу, додати в стосунки трохи "перцю", навчитися краще розуміти своє тіло і бажання.

Виробники пропонують покупцям усе більш нові і цікаві моделі плагів і анальних пробок. Приміром, досвідченіші клієнти можуть вибирати анальні вібратори на батареях. Вони дозволяють підняти сексуальні стосунки на новий рівень, щоб відчути неймовірний оргазм.

Анальні пробки з ефектом вібрації: особливості

Головною відмінністю таких секс-іграшок є вбудований вібратор, який працює від батарей. Завдяки вібрації плаг отримує нові цікаві функції і фантастичні можливості для отримання справжньої насолоди. Подібні товари можна використати в статичному або динамічному режимах на власний розсуд. Це дозволяє кожного разу переживати нові відчуття. Головними перевагами подібних іграшок можна назвати такі:

  • різноманітність моделей допомагає отримати неймовірний оргазм, є варіанти з виносним пультом, автономним пультом, різними режимами вібрації;
  • різні форми і розміри для новачків і справжніх професіоналів (ті, що не гнуться, гнуться, рельєфні, гладкі, з присосками, водонепроникні);
  • використання високоякісних матеріалів, які є повністю безпечними для вашого організму.

Завдяки додатковій стимуляції анального отвору пробка з вібрацією для чоловіків і для жінок є прекрасною можливістю значно поліпшити постільні стосунки і посилити оргазми.

Як вибирати жіночі і чоловічі анальні плаги для стимуляції?

Вибір подібних іграшок повністю залежить від ваших бажань і індивідуальних потреб. Якщо ви тільки починаєте свій шлях до анального сексу, рекомендуємо вам звернути увагу на простіші, класичні моделі невеликого розміру. Вони допоможуть додати вашим стосункам нових відчуттів, розробити м'язи сфінктера, не пошкодивши ніжну слизову оболонку.

Також не забувайте звертати увагу на матеріал, з якого виготовлена іграшка. Дуже важливо, щоб він був повністю безпечним. Щоб не зіпсувати перші враження про анальне проникнення, важливо підібрати відповідні лубриканти. Змазка має бути обов'язково, оскільки в цій області немає природного зволоження.

Де купити якісні анальні пробки з вібратором на батареях в Україні?

Перший СексШоп не можна назвати звичайним інтим-магазином. Цей унікальний простір Love Space, де вам завжди з радістю допоможуть підібрати відповідні товари. 1Sex-Shop — це інтернет-магазин, який займається продажем якісних секс-іграшок для дорослих за доступною ціною.

Ми добре розуміємо, що не кожен покупець готовий розповідати про свої покупки подібного роду. Тому доставка по Києву і в інші міста здійснюється в непрозорій упаковці. З нашими товарами ви зможете значно поліпшити своє сексуальне життя.

нагору