Каталог товарів

Filters

Фільтр:
Back

Набір

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Підігрів

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

7 - 14

Макс. діаметр, см

2 - 6

Ціна

1499 грн - 5328 грн

Акція

Продолжить покупки

Анальні пробки і вібратори з дистанційним управлінням

Фільтр:

Анальні пробки з ефектом вібрації являються популярними секс-іграшками, які підходять як для стимуляції анального отвору, так і для підготовки його до введення чоловічого члена. Насьогодні подібні плаги бувають двох основних видів: із вбудованим управлінням і з дистанційним керуванням. Останні дозволяють підняти інтимні стосунки в парі на значно новий рівень. Використовуючи подібний девайс, ви зможете отримати ні з чим не порівнянне задоволення.

Анальна пробка з вібрацією і дистанційним керуванням: особливості

Будь-які вібратори на управлінні дозволяють звільнити руку, адже вам більше не треба самостійно контролювати процес. Тому під час ласок ви зможете повністю сконцентруватися на своїй насолоді. Крім того, така іграшка є відмінним варіантом інтимної гри в парі. Головними особливостями і перевагами анальної пробки з ефектом вібрації є:

  • використання високоякісних матеріалів, які можна обирати, не переживаючи за своє здоров'я;
  • можливість значно поліпшити свої інтимні стосунки, внести в них абсолютно нові відчуття;
  • різні розміри, форми і зовнішній вигляд, які дозволяють підібрати девайс під свої власні бажання.

Зазвичай дистанційні анальні вібратори відрізняються невеликим радіусом дії. Але цього цілком вистачає, щоб отримати незабутню насолоду. При цьому бувають чоловічі і жіночі моделі. Анальні пробки для чоловіків дозволяють не лише додати інтимного життя нових фарб, але також стимулювати простату. Вони відрізняються більше рельєфною структурою. Плаги для жінок можуть бути різними, але усі вони дозволяють підготувати цю зону до анального сексу.

Як вибрати анальну іграшку з вібрацією?

По-перше, дуже важливо вибрати девайс з безпечного і якісного матеріалу. Анальний отвір — дуже ніжна зона нашого тіла, яка може бути легко пошкоджена. По-друге, якщо ви пробуєте подібні ласки уперше, слід зупинити свій вибір на простій, класичній моделі невеликого розміру.

Як тільки ви звикнете до її діаметру, можна буде переходити до складніших і більших варіантів. Не забувайте, що для отримання приємних відчуттів слід використати спеціальний лубрикант. Обов'язково замовте його разом з покупкою пробки.

Де купити анальні плаги з вібрацією в Україні?

1Sex-Shop являється не просто інтим-магазином. Цей своєрідний простір Love Space, в якому усі співробітники намагаються допомогти клієнтам у виборі відповідної сексуальної іграшки. Ми займаємося продажем тільки якісних товарів для дорослих за доступними цінами.

Перший СексШоп — це інтернет-магазин, де вас розуміють. Інтимні девайси є занадто особистими покупками. І наші співробітники це прекрасно розуміють. Тому доставка по Києву і в інші міста здійснюється популярними транспортними компаніями в непрозорій коробці. Ми також не залишаємо ніяких написів, який би вказували на склад посилки.

нагору