Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Веганський

Ротація

Вібрація

Розмір

Колір

Підігрів

Водонепроникність

Робоча довжина, см

7 - 17

Макс. діаметр, см

2 - 5

Ціна

1229 грн - 8247 грн

Акція

Продолжить покупки

Вібратори для точки G

Фільтр:

per page

Точка G — загадкова ерогенна зона, яку може знайти не кожен чоловік. І це не дивно, оскільки ця ділянка має розмір всього в пару міліметрів (це зовсім не клітор, хоча відчуття при його збудженні дуже схожі на "роботу" клітора). Спеціальний вібратор для жінок здатний виявити і збудити точку Джи всього за декілька секунд.

Як працює вібратор для точки G?

Щоб простимулювати цю загадкову зону, голівка таких вібраторів злегка зігнута, тому під час сексуальних ігор вона пестить не лише піхву і клітор, але і саму потаємну частину жіночого тіла.

При цьому варто враховувати, що вібратор — не чарівник, і вам все-таки доведеться докласти мінімальні зусилля, щоб заздалегідь знайти потрібну ділянку. Дійте поетапно:

  1. Ляжте на спину і розведіть ноги в сторони.
  2. Покладіть долоню на піхву і введіть два пальці неглибоко всередину.
  3. Ви відчуєте під пальцями губчасту поверхню, відмінну від інших тканин.
  4. Натисніть і оцініть відчуття, якщо відчуваєте легке поколювання — ви знайшли точку.

Секс-іграшка дозволяє швидше знайти заповітну зону за рахунок спеціального відростка або ж форми голівки — буквально відразу після проникнення ви починаєте відчувати легке поколювання. Далі залишається тільки стимулювати і шукати, що саме вас заводить найбільше.

Зручно грати з секс-вібратором у ванні — більшість моделей водонепроникна, тому з ними можна розважатися в душі або в джакузі.

Асортимент інтимних товарів в Love Space

У інтернет-магазині Перший Секс-Шоп у продажу представлені фалоімітатори з найрізноманітнішими властивостями:

  • ті, що імітують справжній чоловічий пеніс;
  • хвилеподібної форми — для м'якої стимуляції усіх потрібних зон;
  • з голівкою з ріжками — для гострих і незвичайних відчуттів;
  • з можливістю подвійного проникнення;
  • з декількома режимами вібрації, які можна створювати і міняти.

Зверніться до наших консультантів, які допоможуть вам розібратися у виборі і купити саме ту іграшку, яка підійде під ваші переваги і особливості тіла. На додаток до вібратора ми допоможемо підібрати засоби по догляду за ніжним матеріалом і інші секс-іграшки (чим їх більше, тим насиченішими будуть ваші вечори).

1Sex-Shop — це інтим-магазин, особливий простір для дорослих, де кожен може поговорити про найінтимніше, розповісти свої бажання і отримати зрозумілі відповіді. У нас великий вибір іграшок за доступними цінами, а також анонімна і швидка доставка по Києву і іншим містам України. Товари ми укладаємо в непрозору упаковку без яких-небудь ознак, що викривають її вміст.

нагору