Каталог товарів

Filters

Фільтр:
Back

Набір

В наявності

Веганський

Об'єм

10 - 490

Колір

Ціна

219 грн - 1949 грн
Продолжить покупки

Веганські лубриканти

Фільтр:

per page

Деякі компанії використовують компоненти тваринного походження у виготовленні інтимних лубрикантів. Для веганів, вегетаріанців і людей, які усвідомлено підходять до культури споживання, цей фактор має важливе значення. У виробництві можуть використовуватися продукти тваринного походження, наприклад, деякі ферменти. Однак, найчастіше проблема полягає в тому, що лубриканти тестуються на тваринах, перш ніж з'явитися для продажу на ринку товарів для дорослих. Але, завдяки руху cruelty-free, все більше і більше компаній стали випускати етичні товари, у тому числі лубриканти для вагінального, анального та орального сексу.

Різновиди веганських лубрикантів

Сучасні технології дозволяють тестувати продукти не на тваринах, а за допомогою штучних клітин або ж на людях - на сьогоднішній день багато всесвітньо відомих брендів косметики добровільно тестують свої продукти на моделях.

Необов'язково бути веганом або вегетаріанцем, щоб використовувати vegan friendly лубрикант для сексу і мастурбації. Cruelty-free змазки відрізняються натуральними і органічними інгредієнтами, в їх складі відсутні парабени та інші шкідливі добавки, які викликають дисбаланс мікрофлори та інші неприємності. Наприклад, більшість веганських лубрикантов виготовляється на основі алое вера - це рослинний компонент, відомий своїми корисними властивостями і універсальністю у використанні. Веганські лубриканти відрізняються тим, що вони не липкі, не залишають неприємних слідів і мають приємну легку текстуру. Ідеальна інтимна змазка для етичного крутого сексу!

На нашому сайті ви знайдете кращі веганські лубриканти для вагінального, анального та орального сексу, а також для мастурбації з іграшками. Залежно від ваших особистих вподобань, ви можете купити веганську змазку на водній, гібридній або силіконовій основі, з розігріваючим або охолоджуючим ефектом.

Cruelty-free та vegan friendly змазки у LOVESPACE

Коли мова йде про інтимну змазку, яка контактує зі слизовою і чутливою мікрофлорою, дуже важливо звертати увагу на склад. Лубриканти для веганів і вегетаріанців відрізняються натуральними і органічними інгредієнтами, в їх складі відсутні парабени і продукти тваринного походження. Більш того, веганські інтимні змазки не тестуються на тваринах перед тим, як надійти в продаж, адже завдяки сучасним технологіям існують інші способи перевірити якість і безпеку продукту. Асортимент секс-шопа LOVESPACE дає можливість купити cruelty-free лубрикант, який підійде всім, хто веде усвідомлений спосіб життя. Ми гарантуємо:

  • широкий вибір веганських змазок для будь-якого виду сексу;
  • доступні ціни без накруток;
  • гарантію якості і безпеки матеріалів;
  • повну анонімність;
  •  доставку і відправку протягом 1-3 днів.

Ми працюємо кожен день без вихідних, щоб оперативно доставити ваше замовлення по Києву або відправити поштою в будь-яке місто України.

нагору