Каталог товарів

Filters

Back

Виробник

Вібрація

Тип живлення

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

13 - 19

Макс. діаметр, см

4 - 5

Ціна

1069 грн - 2039 грн

Тип управління

Країна-виробник

Продолжить покупки

Вібратори PVC (полівінилхлорид)

Фільтр:

Вібратор — це одна з прадавніх сексуальних іграшок в світі. За усю історію свого існування — з чого він тільки не виготовлявся. Сучасні матеріали дозволяють зробити його найбільш реалістичним і натуральним.

Які бувають вібратори?

Століття і навіть тисячоліття тому для того, щоб виготовити вібратор, необхідно було витратити від декількох днів до декількох місяців. У старовині такі іграшки виготовлялися з кістки, дерева або каменю, тому щоб надати їм потрібну форму і розмір, необхідно було неабияк постаратися.

До щастю, сьогодні для виготовлення цього інтимного аксесуара не треба витрачати стільки сил і часу. Сучасні матеріали і технології виробництва дозволяють зробити вібратори максимально реалістичними і зручними в використанні. Крім того, сьогодні якісні секс-игрушки безпечні і нетравматичны.

Найбільш зручним і популярним матеріалом для виготовлення вібраторів є полівінілхлорид. Іграшки з ПВХ гладкі і комфортні в використанні. Крім того, матеріал дозволяє створювати будь-яку форму, тому конструкція фалоімітатора має на увазі щонайменші анатомічні особливості.

Матеріал PVC також простий в обслуговуванні. Вібратор, як і будь-яка інша інтимна іграшка, потребує своєчасному ретельному відході. Мити його необхідно після кожного використання теплою водою з додаванням антибактеріального засобу.

Латексні фалоімітатори безпечні ще і тим, що сам латекс не є середовищем для розмноження хвороботворних бактерій, плісняві і грибка. Тому на сьогоднішній день латекс — це найзручніший і використовуваний матеріал в сфері інтимних товарів, контрацепції і інших аксесуарів.

Віброіграшки від 1sex - Shop

Інтернет-магазин Перший секс-шоп — це онлайн-каталог необхідних речей для якісного сексу. Ми пропонуємо широкий асортимент інтимних іграшок, косметики і костюмів для того, щоб зробити ваше сексуальне життя яскравіше і цікавіше.

На нашому сайті ви також можете купити вібратори латексу по найвигіднішим цінам:

  • реалістичні;
  • клиторальные;
  • анально-вагінальні;
  • вібромасажери.

Перший секс-шоп постійно радує своїх покупців новинками і цікавими пропозиціями. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісну і оригінальну продукцію від ведучих світових і європейських брендів.

Наша команда справжніх професіоналів допоможе вибрати саме той аксесуар, який вам потрібний. Все, що необхідно — оформити замовлення сайті магазину 1sex - Shop. Доставка вашої купівлі здійснюється по Києву і іншим містам України з допомогою транспортної компанії. При цьому посилка буде в непрозорій упаковці.

З класними латексними вібраторами від магазину Перший секс-шоп ваш секс стане яскравіший і цікавіше. Не відмовляйте собі в задоволенні — поповнюйте свій арсенал інтимних іграшок в 1sex - Shop!

Нагору