Каталог товарів

Filters

Back

Виробник

Набір

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

8 - 23

Ціна

339 грн - 2599 грн

Тип управління

Продолжить покупки

Мастурбатори Флешлайт (Fleshlight)

Фільтр:

per page

Fleshlight є свого роду новинкою серед мастурбаторов для чоловіків. Згідно з даними самої компанії, у всьому світі вже продані більше 8 мільйонів одиниць цієї продукції. Чому мастурбатори з вагінальним і з анальним отвором Флешлайт відрізняються такою популярністю серед представників сильної статі?

Вагіни Fleshlight: в чому їх секрет?

Ці мастурбатори складаються з двох окремих частин: внутрішнього вкладиша і корпусу з якісного пластику. Саме завдяки своєму особливому вкладишу ця американська секс-іграшка завоювала любов чоловіків по всьому світу.

Такі вироби виготовляють з матеріалу Real Feel Superskin (супер-шкіра, природна на дотик). Вона повністю імітує жіночу піхву завдяки своїм физико-механічним і тактильним відчуттям. Секс-іграшки Флешлайт відрізняються пружністю, шовковистістю і гладкістю. Прямо як зовнішні статеві губи жінки.

Насьогодні існує велика кількість різних варіантів цих мастурбаторов. Модельний ряд включає іграшки з анальним і з вагінальним отвором, а також з отвором, який імітує ніжний жіночий рот. З такою різноманітністю ви зможете кожного разу отримувати нове задоволення. Особливості цього мастурбатора:

  • він дуже схожий на справжню вагіну, тому неземне задоволення вам точно забезпечене;
  • використання найкрутішого і реалістичнішого матеріалу, що тільки посилює збудження.

І найголовніше — така секс-іграшка дуже проста у використанні. Вам не доведеться вивчати інструкцію або шукати якісь підказки. Відразу ж після придбання можна досягти максимального задоволення.

Як правильно вибирати мастурбатори Fleshlight?

Інтимні товари є продукцією особистого характеру. Тому перед тим, як купити собі мастурбатор, подумайте, чого вам бракує в звичайному сексі? Завжди відштовхуйтеся від своїх власних бажань. Крім того, щоб вибрати відповідну секс-іграшку, постарайтеся правдиво відповісти на наступні питання:

  • про які відчуття ви мрієте — реалістичних або не реалістичних;
  • яке натиснення на член ви вважаєте найбільш приємним — сильне або помірне;
  • який вам подобається вхід в мастурбатор — вагіна, анальний отвір або рот;
  • яка довжина вашого ерегованого члена.

Завдяки правильно поставленим питанням ви зможете підібрати для себе ідеальний Флешлайт.

У якому інтим-магазині купити оригінальний Fleshlight в Україні?

Перший Секс-Шоп є не просто інтернет-магазином сексуальних товарів для дорослих. Цей унікальний простір Love Space, в якому працюють упевнені в собі, веселі і досвідчені люди. Тут не просто здійснюється продаж різних інтимних товарів, тут допомагають кожному клієнтові підібрати для себе відповідний варіант секс-іграшки. Ціни товарів в 1Sex-Shop завжди доступні, а якість — максимально висока.

Ми розуміємо, що подібна продукція є занадто особистою, тому доставка по Києву і в інші міста здійснюється з використанням непрозорої упаковки. Любіть себе, а про ваше задоволення потурбується Fleshlight!

нагору