Каталог товарів

Filters

Фільтр:
Back

Набір

В наявності

Веганський

Вібрація

Тип живлення

Колір

Вхідний отвір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

13 - 22

Макс. діаметр, см

4 - 9

Ціна

199 грн - 7499 грн

Акція

Продолжить покупки

Футуристичні, непомітні мастурбатори

Фільтр:

per page

Футуристичні мастурбатори — це чоловічі секс-іграшки, які не схожі на звичайні. Зовні вони не імітують жіночу вагіну, груди або попку. Ці мастурбатори нагадують щось ультрасучасне і космічне, а головне — не впадають у вічі у вашій особистій шафці або на столі. Це важливо, якщо ви хочете залишити свої сексуальні переваги в секреті.

Чим футуристичні іграшки відрізняються від реалістичних?

Реалістичні мастурбатори зовні імітують різні інтимні частини тіла і виготовляються з ніжних, м'яких матеріалів, на дотик схожих на людську шкіру.

Футуристичні інтимні товари бувають самих різних форм, абсолютно не схожих на жіночі статеві органи. Їх роблять у вигляді:

  • кілець з м'якого, еластичного матеріалу — член вставляється усередину і злегка стискається;
  • яєць, які насаджуються на член і стимулюють його рельєфними стінками;
  • контейнерів з декількома кільцями, які приховані усередині;
  • колб, в яких розташовується імітатор вагіни із складною текстурою;
  • футуристичних автоматичних машин із смарт-можливостями.

За відчуттями секс з футуристичним мастурбатором такий же незвичайний, як і його зовнішній вигляд. Усередині особливий рельєф, який дарує відчуття, незрівняні з класичним зляганням. Плюс іграшку можна здавлювати і розтягувати, посилюючи тиск на член, отримуючи новий і незвичний досвід.

Для виготовлення використовуються високоякісні матеріали: ТРЕ, силікон, ABS-пластик і інші. Усі використовувані матеріали не мають у складі фталатів і шкідливих домішок. Вони пружні, ніжні і при належному догляді зберігають і відновлюють свої властивості.

Щоб зберегти цілісність матеріалу, рекомендуємо використати лубриканти на водній основі. Така змазка доступна для замовлення у нашому секс-шопі 1Sex-Shop.

Мастурбатори в просторі Love Space

У продажу нашого інтим-магазину 1Sex-Shop є мастурбатори для хлопців, зроблені з ніжної кібершкіри, без швів і з внутрішнім стимулюючим рельєфом. Деякі моделі мають смарт-можливості — керуються через Bluetooth і синхронізуються з іншими іграшками для дорослих, а також окулярами VR і 2d.

Якщо вам цікаво, як працюють такі інтимні товари, або ви не хочете, щоб про ваше дозвілля випадково дізналися батьки або колеги — вам напевно потрібний незвичайний, високотехнологічний мастурбатор. У асортименті є навіть одноразові іграшки: за ціною вони набагато дешевші за звичайних, а при належному долгяді можуть використовуватися не один раз.

Перший СексШоп забезпечує клієнтам анонімність — ми упаковуємо замовлення в непрозорі пакети і коробки. Доставка діє по Києву і іншим містам України.

нагору