Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Матеріал

Вібрація

Колір

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

9 - 38

Макс. діаметр, см

2 - 5

Ціна

327 грн - 3059 грн

Акція

Продолжить покупки

Силіконові фалоімітатори

Фільтр:

per page

Силіконовий фалоімітатор (ділдо)

Ділдо — це інтимна іграшка, дуже схожа на звичайний фалоімітатор або вібратор у вигляді фалоса. Частенько така іграшка не оснащений вібрацією, він важкий і масивний і використовується тільки для проникнення, а не для стимуляції клітора. Відсутність вібромеханізму робить їх ідентичними фалоімітатору. Вони також відрізняються між собою завдовжки, діаметром, кольором і матеріалом виготовлення.

Як правило, ділдо роблять з силікону, гелю, термопластику і кібершкіри. Як і звичайні іграшки, він може бути стандартної форми (у вигляді пеніса) і невеликого розміру, а може бути химерної форми і величезних розмірів. На смак і колір усі фломастери різні, тому секс-індустрія робить іграшки, які можуть задовольнити навіть найдосвідченішого партнера.

Топовими моделями серед покупців є вироби середніх розмірів без вібрації, у вигляді фалоса з мошонкою, що мають злегка текстуровану поверхню. Але якщо ви любителі сильної стимуляції і гострих відчуттів, використайте іграшку великих розмірів, завдовжки 20-30 см і діаметром 5-7 см.

Є ще двосторонні моделі, які широко використовуються парами нетрадиційної орієнтації. Часто іграшка досить жорстка на дотик. Але є виключення — фалос з кібершкіри дуже м'який і нагадує справжній статевий член.

Крім того, подібні іграшки біля основи оснащені широкою платформою, яка дозволяє використати друга як насадку до трусиків для створення страпона.

Важку вагу і масивність оцінять любительки позиції "згори". Ви можете встановити іграшку на підлогу і сміло осідлати її — вона не зрушиться з місця.

Великий або маленький ділдо? Як правильно вибрати і що треба враховувати при купівлі такої іграшки?

Для сильної вагінальної стимуляції або ж якщо вам бракує гострих відчуттів і потрібна сильна дія для досягнення оргазму, тоді сміливо поповнюйте список щасливих володарів величезних ділдо.

Якщо ж ви початкуючий любитель, то рекомендуємо вам використати фалос менших розмірів.

М'який або жорсткий — залежить від ваших побажань

Любителі чуттєвої стимуляції можуть використати м'які іграшки з силікону або кібершкіри (ТРЕ).

Особливості використання ділдо. Інструкція по догляду за виробами

Як говорилося раніше, фалос не використовується для стимуляції клітора, оскільки масивна іграшка може зашкодити чутливій області клітора. Він призначений тільки для проникнення.

Що стосується догляду за виробом. Ви повинні відштовхуватися від матеріалу виготовлення. Найчастіше іграшки не вимагають особливого догляду і для чищення потрібні тільки тепла вода і мило. Ділдо входить в їх список. Виключенням є тільки ті моделі, які зроблені з ТРЕ (кіберскіну, кібершкіри). Для доглядуду за такими виробами і збереження їх в найкращому вигляді, після використання рекомендуємо присипати виріб спеціальним відновлюючим засобом.

При використанні наносьте також лубриканти на водній основі. Це забезпечить вам комфортне проникнення, тривале ковзання, узабезпечить вас від мікротріщин і збереже іграшку в ідеальному стані.

Бережіть виріб в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, місці.

Христина Литвинова - великі фалоімітатори (ділдо)

нагору