Каталог товарів

Filters

Back

Виробник

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

13 - 13

Макс. діаметр, см

3 - 4

Ціна

2099 грн - 2099 грн

Тип управління

Країна-виробник

Продолжить покупки

Масажери простати Fun Factory

Фільтр:

Масажер простати — це чоловіча секс-іграшка, яка задовольняє сексуальні бажання і допомагає уникнути проблем з передміхуровою залозою. У нашому сексуальному просторі Love Space представлені іграшки найбільшого німецького виробника Fun Factory.

Як використати масажер для простати?

Масажер простати має зігнуту форму, яка відповідає внутрішній будові тіла. За масаж відповідає спеціальне потовщення, яке злегка давить на простату і ніжно стимулює її. Для того, щоб не відчути дискомфорт від введення, пристрій має конічний і злегка загострений кінчик — треба трохи лубриканту і терпіння, щоб масажер легко прослизнув туди, куди треба.

Масажери для чоловіків від Фан Фектори мають нижню зігнуту частину, яка стимулює промежину і допомагає швидше досягти оргазму. Щоб використання іграшки принесло задоволення, наслідуйте просту інструкцію:

  • підготуйтеся — прийміть душ, а ще краще ляжте у ванну і налаштуйтеся психологічно;
  • використайте лубрикант на водній основі — рясно змастіть їм іграшку і анальний отвір;
  • прийміть зручну позу (на боці, на спині або на колінах);
  • введіть масажер в анальний отвір так, щоб загнутий кінчик був спрямований у бік пупка;
  • намацайте простату — вона розташовується між сечовим міхуром і прямою кишкою;
  • відшукайте ерогенну зону, дотик до якої приноситиме вам задоволення;
  • включайте вібрацію: розпочинайте з найслабкіших режимів, потім збільшуйте інтенсивність.

На самому початку ви не відчуєте якогось неземного задоволення, будуть тільки незвичайні і нові відчуття. Тому ще належить навчитися управляти іграшкою і своїми почуттями.

Пам'ятайте, що простата розташовується на відстані 5-8 сантиметрів від анального отвору на тій стороні, яка звернена до пупка. Співробітники нашого інтим-магазину Перший СексШоп проконсультують вас з цього питання і розкажуть, як саме треба користуватися іграшкою, щоб вона вас не розчарувала.

Важливо не використовувати масажер для дорослих при захворюваннях сечостатевої системи, оскільки це може спровокувати нові ускладнення. Тому перед тим, як його купити, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Секс-іграшки Фан Фекторі в 1Sex-Shop

У каталозі нашого магазину у продажу є інтимні масажери для хлопців від бренду Fun Factory. Вони виконані з високоякісних матеріалів (медичного силікону), без фталатів і шкідливих домішок. Мають кілька режимів вібрації і не пропускають воду — їх можна використати у ванні або в душі.

Не соромтеся звертатися за консультацією до персоналу нашого простору — ми підкажемо вам, як користуватися іграшками, як вибирати і заряджати, які з них кращі за ціною і якістю. У нас діє анонімна доставка по Києву і іншим містам України.

Нагору