Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Колір

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

10 - 19

Макс. діаметр, см

4 - 7

Ціна

1595 грн - 2399 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Великі (величезні) фалоімітатори

Фільтр:

Більшість фалоімітаторів відрізняються розмірами, які наближені з середньостатистичним чоловічим членом. Але при цьому багато виробників пропонують величезні дилдо. Вибір подібних товарів на сучасному ринку дійсно великий.

Такі велетенські секс-іграшки підходять далеко не усім дівчатам. Вони згодяться жінкам, у яких з яких-небудь причин сильно розтягнута піхва. Завдяки величезному фалоімітатору можна без проблем отримати задоволення. Крім того, подібні секс-іграшки використовуються для фістингу. У вагіну або анус вводяться предмети великого розміру, щоб посилити оргазм. Фістинг вважається настільки незвичайним видом отримання задоволення, що його відносять до БДСМ.

Дилдо-гіганти для фістингу

Фістинг чудово підійде як тим, хто тільки починає вивчати своє тіло, так і тим, хто вже прекрасно знає усі його таємниці і секрети. Зазвичай для досягнення максимального задоволення в піхву занурюється кулак партнера. Але якщо у вас доки немає хлопця або ви хочете трохи поекспериментувати в ліжку, великі фалоімітатори підійдуть якнайкраще.

Слід розуміти, що фалоімітатори треба вибирати залежно від того, фістинг якого саме отвору (вагіни або анусу) вам подобається найбільше. Також зверніть увагу, що величезні розміри подібних секс-іграшок вказують на те, що ваші інтимні частини тіла вже розтягнуті і готові прийняти подібні предмети. Якщо ви тільки збираєтеся експериментувати, краще зупинитися на дилдо не велетенського, а просто великого розміру.

Як правильно вибирати інтимні товари для фістингу?

Єдине, що об'єднує велетенські фалоімітатори — це їх розмір. А ось зовнішній вигляд може сильно відрізнятися. На сьогодні виробники пропонують покупцям наступні моделі:

  • класичні фалоімітатори для фістингу — являються по-справжньому великими ділдо, які чудово підходять для введення в анус або вагіну в цілях отримання відчуття максимальної наповненості;
  • вібромасажери у вигляді кулака або руки — імітують руку людини і відрізняються легкою вібрацією, щоб під час введення ви відчували неймовірний оргазм;
  • анальні пробки великого розміру — секс-іграшки з конусоподібним вигином, які відмінно стимулюють усі отвори;
  • пробки з функцією вібрації — завдяки легкій вібрації в анусі або вагіні ви не лише відчуєте почуття наповненості, але також випробуєте непередаваний оргазм, коли розтягуватиметься плоть.

Тому перед покупкою обов'язково подумайте, чого саме вам хочеться.

Де можна купити інтимні товари для дорослих в Україні?

Перший Секс-Шоп — це інтим-магазин, який пропонує своїм клієнтам широкий асортимент якісної продукції за доступними цінами. Це не просто інтернет-магазин, який займається продажем секс-іграшок. 1Sex-Shop — цей унікальний простір Love Space, де вам з радістю допоможуть підібрати відповідний фалоімітатор для фістингу. Доставка по Києву і в інші міста здійснюється в непрозорій упаковці, тому про ваш сексуальний секрет ніхто не дізнається.

нагору