Каталог товарів

Filters

Back

В наявності

Вібрація

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

12 - 19

Макс. діаметр, см

3 - 5

Ціна

1699 грн - 4899 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Двосторонні вібратори

Фільтр:

Щоб сексуальне життя стало яскравішим і цікавішим, не обов'язково наважуватися на божевілля на зразок сексу утрьох. Адже усі відчуття від подвійного проникнення можна отримати, використовуючи двосторонні вібратори. Це зручні, приємні на дотик, універсальні гаджети, які не лише збудять партнерку, але і допоможуть їй випробувати відразу два оргазми: кліторальный і більш недоступний — анальний.

Вагінально-анальні ласки — те, що ви собі забороняли

На секс з подвійним проникненням зважується не кожна дівчина. Завдяки зручним здвоєним вібраторам такий експеримент можливий без болю, дискомфорту і сорому. Розберемося детальніше, з чого складається ця жіноча іграшка.

Подвійний вібратор — це девайс, який складається з двох стимуляторів, об'єднаних один з одним гнучким шнуром. Якщо йдеться про кліторально-вагінальний вібратор, то в ньому шнура немає (стимулятори розташовуються на одному руків'ї).

Кожен з двох стимуляторів має свою форму і особливості. Один кінець роблять схожим на торпеду з дрібними крапками (для вагінального сексу), а другий — на ялиночку, оскільки наконечник складений з декількох кульок різного розміру (для анального сексу). До ялиночки додається додаткова насадка, щоб можна було збільшити довжину і об'єм.

Використати подвійні секс-іграшки можна по-різному:

  • для проникнення в піхву і одночасну стимуляцію клітора;
  • для проникнення в піхву і анальний отвір одночасно;
  • для двох жінок;
  • стимуляції клітора і простати одночасно;
  • звуження вагінального отвору для отримання гостріших відчуттів при проникненні.

Все у ваших руках: пробуйте різні пози, експериментуйте з інтенсивністю вібрації, об'ємом і довжиною. А щоб іграшка, що гнеться, краще ковзала і не натирала, обов'язково використайте лубрикант на водній основі.

Інтимні товари для жінок і чоловіків в 1Sex-Shop

Love Space — це не просто черговий секс-шоп. Це сексуальний простір для дорослих, де покупці почувають себе вільно, не соромляться ставити питання і пробувати нове. У нас зручний сайт, великий асортимент, товари з високоякісних матеріалів і доброзичливі консультанти.

У інтернет-магазині Перший СексШоп у продажу є вібратори з різними цінами, від бюджетних до преміум-класу. Ми допоможемо вам купити відповідний за якістю і функціоналом варіант. Доставку здійснюємо по усій Україні, а в Києві можливе самовивезення.

Ми забезпечуємо повну анонімність. Це означає, що ваше замовлення прийде до вас упакованим в герметичну, непрозору коробку або пакет, без згадки про те, що ви зробили покупку в секс-шопі.

нагору