Каталог товарів

Filters

Back

Виробник

В наявності

Вібрація

Тип живлення

Колір

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

15 - 16

Макс. діаметр, см

4 - 5

Ціна

2769 грн - 2769 грн

Тип управління

Країна-виробник

Продолжить покупки

Вібратори Doc Johnson

Фільтр:

Вібратори Doc Johnson — це продукція легендарного американського бренду, який випускає іграшки для дорослих з 1976 року. Багато моделей фалоімітаторів Док Джонсон створює по зліпках пенісів відомих порноактеров.

Тепер інтимні товари від Док Джонсон є і в просторі Love Space. Це якісні вібратори, схожі на справжні члени: з апетитною голівкою, мошонкою і венозною системою. Побачення з такою секс-іграшкою перетворюється на приємну еротичну пригоду, яку можна повторити у будь-який зручний момент.

Особливості секс-іграшок Doc Johnson

Док Джонсон випускає інтимні товари більше 40 років. За цей час вони навчилися робити іграшки такої якості, на яку тепер рівняється уся індустрія. Вони виділяються завдяки:

  • безпеці — для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали;
  • реалістичному дизайну;
  • довговічності — товари від Док Джонсон служать роками;
  • зручному, інтуїтивно зрозумілому управлінню;
  • тихій роботі вібраційного механізму.

Виробник опрацьовує кожну деталь секс-іграшки, прислухається до думки користувачів і постійно покращує вироби. Фішка бренду — максимальна реалістичність форм, розмірів і текстури. Тому при дотику і проникненні здається, ніби це справжній чоловічий член.

У каталозі нашого інтим-магазину 1Sex-Shop велика частина вібраторів належить до категорії "Ultra Realistic". Є багато розмірів і кольорів — від рожевого до коричневого. Можна купити пристрій на присосці і практикувати з ним природні сексуальні пози, а можна узяти подвійний вібратор для проникнення відразу в дві дірочки. Якщо хочеться пестити тільки клітор, то варто узяти вібромасажер для кліторальних ласк.

Перший СексШоп — не просто інтернет-магазин

Якщо ви шукаєте місце, де можна не лише вибрати чергову секс-іграшку, але також отримати консультацію, грамотну пораду фахівця і залишитися при цьому анонімним — ви знайдете це в нашому просторі.

Ви завжди можете звернутися по допомогу до наших доброзичливих консультантів, дізнатися, які новинки є у продажу, що краще за ціною і якістю. З нами ви можете не соромлячись обговорити свої сексуальні переваги і підібрати відповідний вібратор.

Ми забезпечуємо покупцям анонімну доставку по Києву і іншим містам України. Це означає, що своє замовлення ви отримаєте в непрозорій упаковці, без яких-небудь розпізнавальних знаків, які можуть видати вміст посилки.

нагору