Каталог товарів

Filters

Back
Продолжить покупки

Ерекційні кільця Fun Factory

Фільтр:

Якщо ви любите тривалий секс, не втомлюєтеся після перших 10-15 хвилин активних рухів тіла і хочете чогось нового, спробуйте використати ерекційне кільце. Ця секс-іграшка для чоловіків допоможе продовжити статевий акт і посилить оргазм у вас і вашої партнерки. Ми навчимо вас вибирати цю сексуальну іграшку і правильно нею користуватися.

Як працює ерекційне кільце?

Зовні воно виглядає як насадка на член у вигляді кільця або "зашморга". Кільце натягається на пеніс або мошонку, перетискає його і не дає крові відринути від органу. Це подовжує ерекцію і не дає чоловікові еякулювати завчасно.

Варто розглянути процес детальніше:

  • у момент збудження кров заповнює і розтягує губчасті тіла усередині пеніса;
  • орган стає твердим і збільшується в розмірі;
  • насадка пережимає вени, через які відбувається відтік крові від члена;
  • губчасті тіла залишаються розтягнутими, ерекція подовжується.

Ерекційне кільце допомагає не лише продовжити стан збудження, але і розв'язати проблему з появою ерекції у чоловіків старшого віку. А якщо іграшка, наприклад, оснащена вібратором або анальною пробкою, то з її допомогою можна досягти небувалого по силі оргазму.

Надівати кільце рекомендується на 20-30 хвилин, потім на 10 хвилин робити перерву, щоб надовго не зупиняти кровотік і не зашкодити собі. Не треба його сильно затягувати, оскільки через це можуть бути проблеми з еякуляцією і уретрою. Намагайтеся підбирати іграшки, зроблені з високоякісних матеріалів, а краще всього — з медичного силікону, який не натирає шкіру, не перетискає і добре розтягується.

Якими бувають чоловічі ерекційні кільця?

Насадки на член працюють за одним і тому ж принципом, але залежно від наявності функції вібро або стимулюючого рельєфу, вони можуть приносити більше задоволення. Є такі типи кілець:

  • стандартні — максимально простий дизайн, без рельєфу і інших фішок;
  • із стимулюючим рельєфом — з вусиками, намистинами і крапочками;
  • з вібрацією — для додаткової стимуляції піхви партнерки;
  • з анальною пробкою — щоб стимулювати простату;
  • з петлею для мошонки — для тих, у кого передчасна еякуляція.

З будь-яким з цих різновидів іграшок треба використовувати лубрикант, щоб нічого не пошкодити ні собі, ні партнерці.

Секс-іграшки на будь-який смак в просторі Love Space

У асортименті нашого інтим-магазину 1Sex-Shop у продажу представлені кільця від німецького бренду Fun Factory. Ця фірма випускає якісні іграшки для дорослих з медичного силікону без фталатів і шкідливих домішок.

У нашому секс-шопі ви можете купити і інші інтимні товари від Фан Фекторі, порівняти ціни і попросити наших консультантів про допомогу. Ми допоможемо підібрати відповідний варіант іграшки і пояснимо, як нею користуватися.

Придбання можна забрати в Києві або замовити доставку у будь-яке місто України (відправляємо товари в непрозорій упаковці). Інтернет-магазин Перший СексШоп піклується про комфорт і анонімність кожного клієнта!

Нагору