Каталог товарів

Filters

Back

Набір

В наявності

Вібрація

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

10 - 38

Макс. діаметр, см

3 - 5

Ціна

819 грн - 4814 грн

Країна-виробник

Продолжить покупки

Двосторонні фалоімітатори

Фільтр:

Якщо ви вже випробували на собі фалоімітатори двосторонні, то вже знаєте, що таке справжня насолода. Якщо ви все ще думаєте про покупку подібної іграшки для дорослих, варто визначитися з її основними перевагами. Ці унікальні інтимні товари можуть використовуватися не лише для одночасного проникнення (що просто відмінно для пари). Деякі моделі може використати всього одна людина.

Фалос для двох: нереальна насолода

Подвійний фалоімітатор — це подовжений дилдо, який має два наконечники з обох боків. Вид такої сексуальної іграшки залежить від дизайну. Це може бути реалістична модель, яка максимально схожа на реальний член з двома голівками, а також може мати усього лише контури чоловічої гідності і відрізнятися оригінальним зовнішнім виглядом. Вибір дизайну залежить тільки від вашої фантазії і індивідуальних переваг.

Основними перевагами подвійних фалосів можна назвати:

  • класичне задоволення — навіть фалоімітатори з оригінальним зовнішнім виглядом мають класичну форму чоловічого члена, що дозволяє отримати максимальне задоволення;
  • ергономічність — поверхня секс-іграшки відрізняється м'якістю завдяки використанню новітніх технологій і високоякісних матеріалів, а різноманітні виступи допомагають стимулювати стінки анального отвору або піхви;
  • універсальність — таку іграшку можна використати з партнером або наодинці, що значно розширює ваші можливості;
  • легкість у догляді — ці інтимні товари виготовляють з м'яких і еластичних матеріалів, які відрізняються довговічністю і непримхливістю.

До і після використання рекомендується промити іграшку у воді. Також слід підбирати відповідні змазки.

Як вибрати двосторонній фалоімітатор?

Передусім, варто подумати, як ви збираєтеся використати свою секс-іграшку. Якщо ви отримуватимете насолоду наодинці, то під час покупки слід враховувати декілька важливих чинників. По-перше, фалос має бути максимально гнучким, щоб його можна було використати для подвійного проникнення в анальний отвір і піхву. Деякі моделі вже виготовлені у формі букви "U", щоб полегшити вам завдання.

Для використання фалоімітатора разом з партнером потрібна жорсткіша іграшка, яка більше підходить для проникнення. Також треба звертати увагу на вартість товару, якість матеріалу і відповідну форму.

Чому варто купити двосторонній дилдо в 1Sex-Shop?

Перший СексШоп — це не просто інтим-магазин з товарами для дорослих. Ми є унікальним простором Love Space, де кожен клієнт отримає максимум уваги при купівлі будь-якої іграшки. У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент продукції за доступними цінами.

Ми не лише здійснюємо продаж секс-іграшок, наші співробітники з радістю допоможуть вам підібрати відповідний варіант. Доставка по Києву і в інші міста України здійснюється популярними транспортними компаніями в непрозорій упаковці.

нагору