Каталог товарів

Filters

Back

Набір

В наявності

Вібрація

Колір

Присоска

Водонепроникність

Робоча довжина, см

10 - 18

Макс. діаметр, см

2 - 5

Ціна

990 грн - 4814 грн

Акція

Продолжить покупки

Фалоімітатори для точки G

Фільтр:

Не кожен чоловік може відшукати у жінки точку G, а іноді подібне завдання і зовсім стає непосильним. Але завдяки новітнім розробкам в сексуальній сфері, тепер усі дівчата можуть відчути ні з чим незрівняне задоволення.

Спеціальні фалоімітатори для точки G являються унікальними дилдо невеликого розміру, які зігнуті під особливим кутом. Для новачків точка Джи вважається чарівною частиною тіла, яка відкриває світ незабутньої насолоди.

Фалоси для точки Джи: особливості і переваги

Кінчик такого пристрою трохи виступає вперед, що дозволяє пестити необхідне місце без особливих проблем. Навіть найскромніша дівчина хоч би раз хотіла утілити свої найсміливіші фантазії в реальність, і фалоімітатор точки G стане відмінним інструментом для цього. Основними перевагами подібних дилдо є такі:

  • використання безпечних і високоякісних матеріалів, які відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю;
  • зручність використання — ви можете використати таку сексуальну іграшку для дорослих як самостійно, так і разом з партнером для отримання максимально яскравих відчуттів;
  • сьогодні виробники пропонують широкий асортимент моделей різних форм і розмірів;
  • деякі варіанти є багатофункціональними, що дозволяє одночасно пестити точку Джи і клітор для досягнення незабутньої насолоди.

Багато компаній пропонують сьогодні своїм покупцям водонепроникні інтимні товари, які можна використати в душі або у ванні.

Як правильно вибирати дилдо для стимуляції точки G?

Якщо ви вирішили придбати такий інтимний товар, будьте готові до складності вибору, адже сьогодні виробники пропонують дійсно велику кількість різноманітних моделей. Універсальної відповіді на питання "Як вибрати подібний фалоімітатор"? — не існує.

Тут слід врахувати свої особисті якості: чутливість, темперамент, особливості анатомічної будови. Залежно від індивідуальних переваг можна вибрати класичний варіант або ж купити щось оригінальніше.

Особливу увагу приділяйте матеріалу, з якого виготовлений штучний фалос, оскільки він має бути безпечним для здоров'я. Також дуже важливою вважається наявність додаткових деталей для стимуляції (вусики, крапки або ребра).

Чому варто купити фалоімітатор для точки G в 1Sex-Shop?

Перший СексШоп складно назвати звичайним інтим-магазином, адже цей унікальний простір Love Space, де вам допоможуть підібрати відповідні товари і дадуть відповідь на будь-які питання. Наш інтернет-магазин — це продаж якісних і безпечних товарів для дорослих за доступною ціною.

Ми прекрасно розуміємо, що не усі наші клієнти хочуть, щоб про їх придбання знали інші люди. Тому доставка ваших замовлень по Києву і в інші міста України здійснюється кращими транспортними компаніями в непрозорій упаковці і без розпізнавальних написів. З нами ви дізнаєтеся, що таке справжнє задоволення!

нагору