Каталог товарів

Filters

Back

Виробник

В наявності

Вібрація

Колір

Водонепроникність

Робоча довжина, см

8 - 17

Макс. діаметр, см

3 - 5

Ціна

1899 грн - 4899 грн

Тип управління

Країна-виробник

Продолжить покупки

Вібратори Fun Factory

Фільтр:

Кожна дівчина заслуговує максимального задоволення в сексуальному плані. Тому купівля секс-іграшки є не примхою, а необхідністю. Головне — підшукати саме той варіант, який ідеально підійде у вашому конкретному випадку. Вібратори і жіночі мастурбатори від Fun Factory — це німецька якість і неземне задоволення. Якщо ви віддаєте перевагу ніжному і глибокому проникненню, то ці секс-іграшки вам точно підійдуть.

Сексологи стверджують, що правильне і регулярне використання вібромасажера позитивно впливає не лише на здоров'я жінки, але і на її емоційний стан. Завдяки секс-іграшкам можна привести в тонус м'язи піхви, налагодити в них кровообіг.

Крім того, вони дозволяють вивчити своє тіло, стати упевненішими в собі. Дослідження Наукового центру університету Індіани показали, що 50 дівчат, які використовують кліторальні стимулятори і вібратори (самі або з партнером), завжди отримують сильний оргазм.

Як вибрати правильний мастурбатор для жінок?

Компанія Фан Фекторі робить найрізноманітніші секс-іграшки, які допомагають жінці отримати задоволення в ліжку. У модельному ряді можна знайти і класичні вібратори, і вібромасажери, і стимулятори клітора, і віброкулі. При виборі варто звертати увагу на свої таємні бажання, а також на наступні параметри виробів для дорослих:

  • якщо вибираєте іграшку для постільних ігор з партнером, тоді краще зупинитися на моделі меншого розміру, а якщо ви використовуватимете її наодинці, то купуйте варіант більше (для яскравих відчуттів);
  • німецька компанія завжди стежить за якістю своєї продукції і не використовує шкідливі для здоров'я фталати, чого не можна сказати про безіменні фірми і їх підробки;
  • тип вібратора — сьогодні існує велика кількість різних моделей, які покликані доставляти різні види задоволення;
  • якщо ви обираєте свою першу іграшку, краще зупинитися на реалістичніших моделях, а ось для "просунутих" користувачів вже підійдуть варіанти з унікальною формою і дизайном;
  • ідеальними вважаються ті вібратори, які дозволяють регулювати амплітуду рухів і силу вібрації.

Жіночі вібратори Fun Factory відрізняються гладкою поверхнею, досить великим діаметром ствола і широкою основою, завдяки чому ви отримуєте повне заповнення піхви. Відмінною рисою іграшок цієї фірми можна назвати тісну взаємодію з усіма ерогенними зонами, що робить оргазм максимально сильним.

У якому інтим-магазині можна купити оригінальні мастурбатори Фан Фекторі?

Інтимні товари цієї відомої німецької компанії ви можете знайти в інтернет-магазині 1Sex-Shop. Перший Секс-Шоп є унікальним простором Love Space, де працюють досвідчені, веселі і доброзичливі консультанти. Ми не лише займаємося продажем сексуальних іграшок, але і даємо інформацію про будь-який товар. Доступні ціни і доставка в непрозорій упаковці по Києву і в інші міста України — особливості нашого інтим-магазину.

нагору