Вибір секс-іграшок: інструкція для новеньких

Все більше пар хочуть зробити більш насиченим своє особисте життя і додати в неї неповторних фарб. Перший секс-шоп з радістю допоможе в цьому — ми не тільки запропонуємо максимально якісні товари в місті Армянськ, але і професійно допоможемо вибрати відповідні.

Найпопулярніші товари серед покупців — всілякі імітатори пеніса (фалоімітатори, вібратори, страпони), анальні пробки і лубриканти. У них і спробуємо розібратися.

За якими параметрами вибирати іграшки?

Мабуть, найпоширеніша секс-іграшка — це фалоімітатор, а одним з найважливіших критеріїв його вибору можна назвати матеріал. Пластикові імітатори члена є одним з найелементарніших варіантів, головним плюсом якого є гладкість. Якщо ви мрієте отримувати від сексуальної іграшки відчуття, по максимуму схожі проникнення справжнього чоловічого статевого органу, то вам варто вибрати продукцію з силікону.

Схожі критерії вибору і у вібраторів — вони створюються з гелю, пластмаси, кераміки, кіберсілікону, гуми і силікону, а самими гігієнічними є керамічні, гелеві та силіконові.

У страпона величезна кількість областей застосування і функцій. Примітно, що іграшка для дорослих підходить як жінкам, так і чоловікам. При покупці розгляньте, як саме страпон фіксується на стегнах: ремені повинні бути надійними і не сильно тиснути тіло.

Вирішили купити анальну пробку? Для початку радять вибирати інтимні товари, які в діаметрі не перевищують двох пальців. Коли анальна пробка головним чином вам потрібна для відчуття збудження, можете спробувати варіант з вібруючим механізмом. Для тих, хто хоче використовувати анальні пробки не тільки при сексі, але і для тривалого носіння, рекомендовано вибрати іграшки для дорослих з довжиною не більше 10 сантиметрів.

При виборі лубрикантів визначте мету застосування цього товару, тому що у лубрикантів можуть бути різними особливості, залежно від призначення. Наприклад, у продажу існують особливі штучні змазки з протизаплідними характеристиками, які не вважаються стовідсотковим захисним засобом, але при використанні з латексними виробами ризик завагітніти наближається до нуля.

Де купити інтимні товари в Армянську?

Якщо ви живете в Армянську і мрієте обзавестися якісною секс-іграшкою, інтим-магазин Перший секс-шоп вам точно допоможе. Отже, lovespace — це:

  • ідеальний простір Love Space, завдання якого — давати задоволення і вносити різноманітність в сексуальне життя;
  • найяскравіші новинки у продажу;
  • уважність і терпіння наших консультантів, які з радістю допоможуть вам у виборі і розкажуть, як саме використовувати певний продукт для дорослих;
  • прийнятні ціни;
  • швидка доставка в Армянську і інших точках України.

    Зробіть свій секс чарівним разом з інтернет-магазином Перший секс-шоп!


Нагору