Залиште свій відгук про цей товар
Вітаємо, Marta!
Дякуємо за відгук! Раді, що вам сподобався лубрикант!
Приємно чути, що він добре справляється навіть у невеликій кількості та не здається надто солодким. А аромат цукрової вати справді додає легкого настрою у використанні ;)
Гарного дня та залишайтеся з lovespace!
Вітаємо, Лілі! :)
Дякуємо за відгук! Раді, що вам лубрикант вам сподобався!
Він дійсно має приємну текстуру - добре ковзає, не липне та легко змивається. А яскравий аромат і смак цукрової вати роблять використання ще більш приємним ;)
Гарного дня та залишайтеся з lovespace!