Привіт! Ми працюємо щодня! Інтернет-магазин: 9:30-19:30, шоурум у Києві: 11:00-17:00! 10% прибутку на ЗСУ 💙💛
0 (порожній)

Меню

Товар успішно додано до Вашого кошика

В корзине товара на сумму:

Секс-іграшки в парі, якщо ви не разом на карантині

Секс-іграшки в парі, якщо ви не разом на карантині Секс-іграшки в парі, якщо ви не разом на карантині

Карантин дуже гостро підійняв тему сексу на відстані і пар, що залишились далеко один від одного, стало в рази більше. Тож, пропонуємо спробувати не тільки віддалену роботу, а й віддалений секс) І ми не про секстинг в зумі на сніданок, обід і вечерю і не про нюдси в масці й рукавичках — впевнені, тут без наших порад вже всі впоралися)

Є дещо більш ефективне, захоплююче і поєднуюче вас в скрутний час — секс-іграшки, що мають дистанційне керування, саме про них піде мова сьогодні. Керування відбувається за таким принципом: ви та інша людина, якій ви бажаєте надати доступ до керування, маєте встановити додаток, з якого керується іграшка, на свої смартфони. Далі власник/ця іграшки має підключити за допомогою Bluetooth її до смартфону, в додатку є всі інструкції. Як тільки коннект відбувся, надсилайте іншій людині посилання для підключення її як партнера/ки — перейшовши за ним, вона отримує керування над іграшкою. Для того, аби все гладко спрацювало, всі учасники повинні мати доступ до інтернету і тільки власник/ця іграшки має знаходитись з телефоном поряд з іграшкою на момент підключення.

 Для кожного бренду, це свій окремий додаток, більшість іграшок в списку будуть від бренду We-vibe, що з моменту заснування спеціалізуються на іграшках для пар, і їх додаток We-Connect я можу радити як кращий, що наразі є на ринку.
Моя цитата з відгуку на одну з іграшок буде більш красномовною і ми приступаємо до цяцьок:

“Додаток супер зручний, як для самостійного використання, так і для користування з партнером, подобається, що прямо в додатку з'являється чат, де можна надсилати фото + відеозв'язок, аудіозв'язок під час використання, а також бачити в окремому віконці те, що робить ваш партнер і чатитись звичним способом. 

З турботою про конфіденційність і безпеку даних є можливість поставити пароль на вході в додаток і будь-яку зміну налаштувань, зробити скріншот всередині неможливо, чати видаляються відразу після того, як партнер відключається, а фотографії, зроблені в чаті додатку, не зберігаються на пристрої, поділитися фотографіями також не можна.”

                                                                     We-Vibe Melt

Перший вакуумний стимулятор, що керується з додатку, до розробки була підключена компанія Womanizer — власники патенту на першу в світі і безумовно кращу технологію вакуумної стимуляції Pleasure Air — як результат співпраці, Melt теж її має. Іграшка має надзвичайно вдалу форму і розміри, а також скошений раструб — геометрія іграшки дозволяє ідеально її влаштувати в партнерський секс, не заважаючи. З додатку розкриваються ще більш круті можливості: якщо ваш партнер музикант — він може вам зіграти, а додаток трансформуватиме всі звуки довкола в ритми стимуляції — працює технологія дуже точно, також з додатку доступне зменшення та збільшення сили стимуляції, їх в іграшки аж 12.

                                                                      We-Vibe Nova

Кролик, що має два окремих мотори — у вагінальній та кліторальній частинах. Його форма досить незвична, але максимально продумана — для того, аби кліторальний відросток торкнувся клітора, достатньо ввести іграшку на ~3см і далі вона буде неперервною, він достатньо широкий для того, аби було зручно користуватись навіть у темряві — іграшка знайде клітор, як би високо той не знаходився від входу до піхви. Вагінальна частина іграшки, можна сказати, легендарна, саме її “запозичили” Womanizer, обравши як ввідну частину легендарної іграшки Duo — і не дарма, він надзвичайно вдалий, має відчутний вигин для точкової стимуляції “зони G” і потоншений напочатку для більш комфортного введення. З додатку ж доступна зміна 10 режимів і 10 сил стимуляції окремо на кожному відростку)

                                                                    We-Vibe Vector

Іграшка універсальна — позиціонується брендом, як масажер простати — і вона дійсно одна з кращих як для новачків в анальній  стимуляції, так і для досвідчених користувачів, адже має здатність підлаштовувати індивідуально під вас кут нахилу частини, що буде стимулювати простату, в неї тонка ніжка, що якраз припадає на зону стиснення сфінктерів — масажер відчувається надзвичайно комфортно, з ним можна ходити, він не заважає рухам під час сексу. В обмежувачі також є мотор, що керується окремо — він припадає на зону перинеума — стимуляція промежини поціновується багатьма чоловіками. Маємо додати, що іграшка також може бути і жіночою — адже анальна стимуляція може приносити багато задоволення. 

                                                                  We-Vibe Moxie

 

Вібратор, що кріпиться на внутрішній стороні трусиків в зоні клітора та входу до піхви за допомогою магніта. Напевне одна з тих іграшок, що дуже пробуджують фантазію обох учасників — іграшку можна носити весь день, перебуваючи в солодкому очікуванні, коли ж партнер зайде в додаток і почне гру — там же можливий відеозв’язок) Також до комплекту входить пульт для дистанційного керування. Працює навіть на рекомендованій відстані під час карантину — 3 метри і більше.

                                                                 We-Vibe Jive

Середнього розміру і вдалої форми віброяйце — вводиться до піхви, з ним комфортно пересуватися, а це означає, що гра з нею аналогічна до попередньої іграшки — але для тих, хто б хотів відчувати вібрацію всередині) Носити іграшку дійсно дуже зручно — хвостик, наприкінці якого знаходиться кнопка, з якої також можна перемикати режими (їх тут також 10, як і сил стимуляції), має форму стрічки — вона плоска і  не впиватиметься в тіло.

                                                                 We-Vibe Rave

Єдиний безпечний рейв під час карантину, від якого можна отримати купу задоволення!) З музикою має мало чого спільного, на жаль, але точно змусить всередині все танцювати) Виробник позиціонує іграшку як ідеальну для стимуляції “зони G” — сперечатись важко, це не вагінальний відросток від Nova, звичайно, проте вона має ряд інших переваг — іграшка не симетрична з жодної зі сторін, це означає, що відчуття від стимуляції змінюватимуться від найменшої зміни кута чи повороту іграшки всередині. Нею дуже легко керувати однією рукою — має форму бумерангу і всі кнопки під час користування видні і знаходяться чітко під великим пальцем.

Ті ж 10 режимів і 10 сил стимуляції. Як і в усіх попередніх іграшках бренду, є можливість створювати свої режими з додатку і 100% водонепроникність.

Під час сексу — з іграшками чи без завжди важливо використовувати лубрикант, він забезпечує якісне довге ковзання, зберігаючи ніжну слизову від мікротравм і натирань. До іграшок з медичного силікону (всі, з якими сьогодні ви ознайомилися) сумісні тільки лубриканти на водній основі, рекомендую Swiss Navy)